O firmie

ROZPĘDOWSCY to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w świadczeniu usług drogowego transportu międzynarodowego. Specjalizujemy się w transporcie pomiędzy Polską, a Wielką Brytanią oraz Polską a pozostałymi krajami Unii Europejskiej. 

   Wszystkie nasze samochody przystosowane są do transportu różnego rodzaju ładunków, również transportu aut osobowych i maszyn, co gwarantuje bardzo wysoką  jakość usług świadczonych dla naszych Klientów.

                                                                                                        

    W chwili obecnej dysponujemy następującym taborem :
  

– Mercedes Actros MP4, Euro 5, 2013 r.

– Mercedes Actros MP4, Euro 5, 2013 r.

– Mercedes Actros MP4, Euro 6, 2014 r.

– Mercedes Actros MP4, Euro 6, 2014 r.

– Mercedes Actros MP4, Euro 6, 2016 r.

– Mercedes Actros MP4, Euro 6, 2017 r.

– Scania Streamline, Euro 6, 2014 r.

– Scania Streamline, Euro 6, 2014 r

– Scania Streamline, Euro 6, 2014 r

– Volvo FH12 , Euro 6, 2014 r.

 

   

   Nasze auta spełniają wyśrubowane normy emisji spalin  Euro  5 i 6 co świadczy o ich wysokiej jakości. Kierowcy na trasach międzynarodowych posiadają długoletnie doświadczenie w przewozach. Dodatkowo by zapewnić bezpieczeństwo Państwa ładunkom kontrole nad naszymi samochodami gwarantuje system GPS oraz stały kontakt telefoniczny z naszymi kierowcami.

 

    Ładunek jest ubezpieczony do wysokości 300 000 USD (polisa ubezpieczenia międzynarodowego). Dzięki nowoczesnym ciągnikom siodłowym i naczepom obsługiwanym przez wykwalifikowaną kadrę kierowców i spedytora towar zawsze jest dostarczany na czas i w nienaruszonym stanie. Transport międzynarodowy realizujemy w oparciu o Międzynarodową Konwencję Przewozu Towarów CMR. 
Jesteśmy otwarci na propozycje dłuższej współpracy.